Specjalizujemy się w rozbudowie sieci wodno-kanalizacyjnych. Siedziba firmy mieści się niedaleko Opola, jednak usługi świadczymy na terenie Kędzierzyna-Koźle oraz okolicznych miejscowości.

Rozbudowa sieci wodno-kanalizacyjnej konieczna jest, gdy w okolicy nowo wybudowanego obiektu nie znajduje się żadna infrastruktura wodociągowa lub kanalizacyjna. Zachęcamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług. Zapewniamy klientom indywidualnym i biznesowym pełną obsługę — doradztwo, dopełnienie formalności, projekt rozbudowy, wykonanie prac oraz odbiór techniczny.

Rozbudowa sieci metodą bezwykopową

Do rozbudowy i modernizacji sieci wodno-kanalizacyjnych stosujemy metodę bezwykopową. Zastosowanie tej technologii umożliwia podjęcie prac w nawet zabudowanej przestrzeni miejskiej. Sposób ten nie wiąże się ze zniszczeniem nawierzchni i późniejszą koniecznością jej naprawienia. To też znacznie obniża koszty inwestycji i skraca czas rozbudowy. To metoda bez jakiejkolwiek ingerencji w teren, dzięki czemu działania nie są uciążliwe dla mieszkańców i osób znajdujących się w okolicy budowy. Dodatkowym atutem tej technologii fakt, że to rozwiązanie ekologiczne — w nienaruszonym stanie pozostają wody gruntowe i zieleń wokół terenu.

Zapraszamy inwestorów do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością odpowiemy na pytania, udzielimy dodatkowych informacji oraz ustalimy szczegóły zlecenia. Zachęcamy także do zapoznania się z portfolio naszych prac.