Świadczymy usługę budowy sieci wodno-kanalizacyjnej. Zlecenia realizujemy na terenie Krapkowic oraz okolic. Proces wykonania sieci wodno-kanalizacyjnej od podstaw lub przebudowy przebiega w kilku podstawowych etapach:

  1. Spotkanie z klientem i doradztwo w zakresie budowy lub rozbudowy istniejącej sieci;
  2. Podpisanie umowy;
  3. Wykonanie projektu;
  4. Budowa nowych przyłączy lub rozbudowa sieci;
  5. Włączenie nowo wybudowanej sieci w istniejącą;
  6. Odbiór techniczny wykonanej sieci,
  7. Dokumentacja powykonawcza.

Ofertę kierujemy do właścicieli domów jednorodzinnych oraz obiektów publicznych. Mamy doświadczenie we współpracy z klientami prywatnymi i biznesowymi.

Metoda przewiertu sterowanego

Nasza wykwalifikowana kadra specjalistów do budowy sieci wodno-kanalizacyjnych wykorzystuje metodę przewiertu sterowanego. To innowacyjne rozwiązanie, które wiąże się z wieloma korzyściami. Dzięki zastosowaniu przewiertu pod drogą możemy bez zniszczenia nawierzchni poprowadzić rury. Bezwykopowa metoda gwarantuje oszczędność czasu oraz środków przeznaczonych na budowę sieci wod-kan. Umożliwia również wykonanie instalacji na terenie, na którym znajdują się już pewne elementy. Przy każdym zleceniu korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, co znacznie ułatwia i usprawnia cały proces. Wpływa to również na zachowanie bezpieczeństwa.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio. Prezentujemy tam wykonane już przez nas projekty. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Zapewniamy, że udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.