Nasza firma to doświadczony wykonawca prac ziemnych. Od lat zajmujemy się budową sieci wodno-kanalizacyjnych, m.in. na terenie Kluczborku oraz okolic. Ofertę kierujemy zarówno do właścicieli domów jednorodzinnych, jak i większych obiektów, np. firm lub budynków użyteczności publicznej. Budowa sieci wod-kan wymaga od firmy kompleksowego podejścia, dlatego naszym klientom zapewniamy:

  • doradztwo w zakresie budowy nowych przyłączy lub rozbudowy sieci;
  • wykonanie profesjonalnego projektu;
  • budowę sieci we wskazanym miejscu z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;
  • odbiór techniczny;
  • włączenie nowych sieci w istniejące.

Zlecenia realizujemy zarówno u osób prywatnych, jak i przedsiębiorców.

Szczegóły oferty

Budową sieci wodno-kanalizacyjnych zajmuje się doświadczony i wykwalifikowany zespół pracowników. Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym, w którym znajdują się specjalistyczne maszyny, m.in. koparki i koparko-ładowarki. Każde zlecenie rozpatrujemy w sposób indywidualny, starając się maksymalnie dopasować ofertę do oczekiwań klienta. Nasze działania obejmują m.in. odpowiednie przygotowanie terenu pod budowę, wykonanie przecisków pod drogami, montaż rur, wywóz urobku. Wszystkim klientom pomagamy również w dopełnieniu wszelkich formalności, niezbędnych do wykonania sieci wodno-kanalizacyjnej.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Można również skorzystać z formularza kontaktowego. Nasi fachowcy udzielą dodatkowych informacji i ustalą szczegóły realizacji usługi.