Świadczymy usługę budowy sieci wodno-kanalizacyjnej. Zlecenia realizujemy do nowo wybudowanych obiektów oraz budynków już istniejących. Nasza kompleksowa oferta dedykowana jest m.in. klientom z Kędzierzyna-Koźle oraz okolic. Oferujemy m.in. przygotowanie odpowiedniej dokumentacji, wykonanie projektu sieci, budowę oraz odbiór techniczny. W zakres usługi wchodzi również rozbudowa istniejącej sieci wod-kan.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo. Wskazujemy najlepsze rozwiązanie, które pozwoli na sprawne, bezpieczne oraz mało kosztowne wykonanie zlecenia.

Metody stosowane w budowie sieci wodno-kanalizacyjnej

Zawsze staramy się znaleźć rozwiązania, które są bezpieczne oraz nieinwazyjne. Do budowy sieci wodno-kanalizacyjnej wykorzystujemy nowoczesną metodę przecisku pod drogami. Szczególnym atutem tej metody jest to, że nie niszczymy nawierzchni. Przecisk pod drogą sprawdzi się wszędzie tam, gdzie tradycyjne metody budowy sieci wod-kan nie jest możliwe lub wiąże się ze skomplikowanymi procedurami.

Sposób bezwykopowy wymaga użycia specjalistycznego sprzętu, którym steruje wykwalifikowany operator. Nasza firma ma doświadczenie w budowie sieci wodno-kanalizacyjnych tą metodą, dlatego zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami. Z chęcią udzielimy dodatkowych informacji i ustalimy szczegóły realizacji zlecenia. Nasza siedziba zlokalizowana jest obok Opola, jednak usługi realizujemy na terenie Kędzierzyna-Koźle oraz okolicznych miejscowości.