Przepompownia ścieków wchodzi w skład kanalizacji ciśnieniowej. Ciśnienie wewnątrz urządzenia odpowiada za wypychanie zanieczyszczeń. Zajmiemy się montażem przepompowni ścieków dopasowanej do charakterystyki danego budynku. Bazujemy na dokładnych projektach, które uwzględniają wszelkie przyłącza sanitarne i urządzenia higieniczne. Na tej podstawie możemy opracować prawidłowy przebieg instalacji.

Dbamy o to, by tworzone przez nas przepompownie ścieków zapewniały dokładne odizolowanie zanieczyszczeń od środowiska. Są one bardzo szczelne, a jednocześnie dobrze wentylowane. Pozwala to na uniknięcie sytuacji, w której wewnątrz gromadziłyby się gazy, będące skutkiem procesów biologicznych.

 

Kiedy warto zbudować przepompownię ścieków?

Przepompownie ścieków są budowane często w przypadku obiektów, które nie zostały podłączone do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Takie rozwiązanie można również zastosować w sytuacji, gdy odległość do najbliższej oczyszczalni czy kanalizacji jest znaczna. Na podobny system coraz częściej decydują się właściciele domków jednorodzinnych. Modele wyposażone w dwie lub więcej pomp stosuje się w przypadku większych budynków, takich jak zakłady przemysłowe czy biurowce.

Podczas realizowania zleceń dopasowujemy odpowiedni wariant pompy do zapotrzebowania w danym budynku. Skupiamy się przede wszystkim na jego wielkości i przepływie ścieków w trakcie doby.

Działamy na terenie Opola i w okolicach. Współpracujemy zarówno z prywatnymi klientami, jak i właścicielami przedsiębiorstw. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.